בת-שבע הראל

תכשיטים|

צורפות

בת-שבע הראל

תכשיטים מקפסולות קפה

בת שבע הראל מעצבת ויוצרת תכשיטים צבעוניים ומקוריים. האלומיניום של קפסולות הקפה בשלל צבעיו הוא חומר מיוחד שבת שבע עושה בו שימוש חוזר ליצירת תכשיטיה. בתהליך העבודה עם קפסולות הקפה היא נחשפה לעולם מופלא של יצירתיות ופיתחה קולקציה יפהפייה עם אינספור וריאציות מקוריות.
כל תכשיט הוא מקורי וייחודי. בת שבע מעצבת את התכשיטים שלה גם בשילוב חומרים שונים כמו בדי ריפוד, עור ועוד. את העבודה על הפריטים השונים היא מתארת כחוויה מהנה, מאתגרת ועם חשיבה אקולוגית. התכשיטים שמוצאים את ייעודם על צוואר האישה ובהרמוניה מושלמת משלימים עבורה את תהליך היצירה ומביאים הנאה רבה.

Bat Sheva Harel designs and creates colorful and original jewelry. The aluminum of the coffee capsules in its many colors is a special material that Bat Sheva reuses to create her jewelry. In the process of working with this material she exposed to a wonderful world of creativity and she has developed a beautiful collection with countless original variations. Each piece of jewelry is original and unique. Bat Sheva also designs her jewelry by combining different materials such as upholstery fabrics, leather, etc. She describes the work on the various items as a fun experience, challenging and with ecological thinking. The jewelry that finds its purpose on a woman’s neck and in perfect harmony completes the creative process for her and brings great pleasure.

תוכלו למצוא אותי כל שלישי ושישי בנחלת בנימין 1

פרטי התקשרות:

Contact details:

נייד: 052-8601244


Mobile:052-8601244


פייסבוק

פרטי התקשרות:

Contact details:

בת-שבע הראל |

תכשיטים מקפסולות קפה


נייד: 052-8601244


Mobile: 052-8601244


פייסבוק