שרון לוגסי

טקסטיל ואופנה|

מוצרים לתינוקות

שרון לוגסי

מוצרים סרוגים לתינוקות, ילדים ומבוגרים

שרון לוגסי היא סורגת נלהבת היוצרת מגוון רחב של פריטים סרוגים, לרבות בובות, רעשנים לתינוקות, מחזיקי מוצצים, שמיכות, נעליים, כובעים, ומוצרים לא רק לילדים ותינוקות, כגון, סימניות, בובות קטנות על מחזיקי מפתחות שניתן לשים על תיקים, תחתיות ועוד.
היא נהנית לאתגר את עצמה וליצור דברים חדשים, וכמעט כל שבוע היא יוצרת משהו חדש. סריגה היא פעילות מאתגרת שהיא מהנה ומרתקת, והיא יכולה לסרוג כמעט בכל מקום.

הבובות עשויות מצמר כותנה המתאים לכל עונות השנה ובטוח לתינוקות. לצמר אחוז גבוה של כותנה, מה שהופך אותו ליותר עמיד ועמיד בפני כביסה. שרון מכינה מארזי מתנה וניתן להזמין בובה בהזמנה אישית בכל צבע שתרצו. אוסף הפריטים הסרוגים שלה בטוח ירשים את כל מי שמעריך את אמנות הסריגה.

Sharon Logsi is a passionate knitter who creates a wide range of knitted items, including dolls, baby rattles, pacifier holders, blankets, shoes, hats, bookmarks, small dolls on key chains that can be put on bags, coasters and more.
She enjoys challenging herself and making new things, and almost every week she creates something new. Knitting is a challenging activity that she finds fun and engaging, and she can knit almost anywhere.

The dolls are made from cotton wool, which is suitable for all seasons and is safe for babies. The wool has a high percentage of cotton, which makes it more durable and resistant to washing. Sharon prepares gift boxes and you can order a custom-made doll in any color you like. Her collection of knitted items is sure to impress anyone who appreciates the art of knitting.

פרטי התקשרות:

Contact details:

נייד: 050-9240024


Mobile:050-9240024


מייל: Sharonlug43@gmail.com

Email: Sharonlug43@gmail.com

פרטי התקשרות:

Contact details:

שרון לוגסי |

מוצרים סרוגים לתינוקות, ילדים ומבוגרים


נייד: 050-9240024


Mobile: 050-9240024


מייל: Sharonlug43@gmail.com

Email: Sharonlug43@gmail.com