מדרחוב נחלת בנימין

יריד האמנים

מדרחוב נחלת בנימין

יריד האמנים במדרחוב נחלת בנימין הינו הגדול והוותיק מסוגו בישראל והוא מבין היפים והמוערכים בעולם.
היריד קיים מאז שנת 1988 ופועל בימי שלישי ושישי לאורך כל השנה וכן בערבי חג וימי חול המועד.

תמונה של אמנים במדרחוב

היריד מתפרש על פני כחצי קילומטר לאורך המדרחוב בנחלת בנימין. מקומו הייחודי של היריד, בלב אזור מסחרי שוקק והסביבה האורבאנית המיוחדת שלו, הכוללת מקבץ מבנים היסטוריים ייחודיים וביניהם עשרות יצירות גרפיטי, מהווים אטרקציה מרתקת ליום כיף בעיר.
היריד מוקדש למלאכות היד והאומנות. ביריד כמאתיים דוכנים המציגים עבודות יד ואומנות בתחומי הציור והפיסול, קרמיקה, צורפות, טקסטיל, עץ, זכוכית, נייר, פלסטיק, אבן, יודאיקה, צעצועים, משחקים, בובות, מיחזור ועוד. זהו המקום להתרשם משיטות מלאכה חדשות לצד טכניקות מסורתיות של עבודה יד. את האומנים היוצרים, העושים במלאכה, תוכלו לפגוש בדוכן, מציגים למכירה את מעשה ידיהם.

קבלת אומנים חדשים - כל הפרטים על קבלה והרשמה

היריד מתקיים בניהולה של עיריית תל-אביב-יפו. האומנים המשתתפים ביריד עברו בחינה של ועדת קבלה ופועלים תחת היתר מטעם העירייה. לצד האומנים הוותיקים מצטרפים תדיר אומנים חדשים ותמיד תוכלו למצוא ביריד דברים חדשים ומרגשים. היריד מסודר ומאובטח. המקום חביב במיוחד על תיירים מרחבי העולם הפוקדים את יריד האמנים במהלך כל השנה ובעיקר בתקופת החופשות, אך כמובן שהוא גם מקור משיכה תל-אביבי מרכזי למבקרים מהארץ.

אז בואו להתרשם מהארכיטקטורה ההיסטורית, לקבל השראה מציורי הגרפיטי האופייניים לרחוב, לשבת בתי הקפה. להשתעשע ממופעי הרחוב, להנות מהמבחר העצום של עבודות האומנות ומלאכות היד אשר ניתן למצוא ביריד ובסופו של יום לשוב הביתה עם מתנה ייחודית ומקורית לכם ולאהובים עליכם.

תמונה הסטורית של המדרחוב

 

EmailFacebookPinterest